Overzicht van de avonden

Activiteiten programma


Maandag                begeleider(s)

  • Brandschilderen                                :  Ger Braak
  • Digitale fotografie beginners             :  Linda Kijzer & Jos Bakker & Arend Mesman
  • Digitale fotografie gevorderden         :  Linda Kijzer & Jos Bakker & Arend Mesman
  • Fijntimmeren & modelbouw              : Jan Bijsterbosch & Koos Grobben  
  • Glas in lood & Tiffany                        :  Ger Braak
  • Houtbewerken & timmeren                : Ton Pouw
  • Keramiek - van klei tot                       :  Rieneke Westerink
  • Koken                                                  : 

Dinsdag                  begeleider(s)

  • Airbrush                                              :  Albert van den Bergh
  • Aquarelleren                                       :  Janny Luth
  • Gitaarspelen                                       :  Willem Zwaneveld
  • Glas in lood & Tiffany                        :  Ton Scheel
  • Houtbewerken & timmeren               :   Dick van Maanen
  • Keramiek handvormen                        :  Roos Roozendaal
  • Koken met Plezier                              :  Henriette Beckers
  • Schilderen                                           :  Katinka Hilders

Woensdag              begeleider(s)

  • Gitaarspelen                                        :  Willem Zwaneveld
  • Gitaarspelen gevorderden                   :  Jari Feenstra & Marinka Hilders
  • Goud/Zilversmeden                             :  Hong Man
  • Druktechnieken linoleum en etsen      :  Bart Reindersma
  • Keramiek draaien & handvormen         :  Cor de Korte
  • Koken internationaal                             :  Ilona van der Enden 
  • Quilten                                                  :  Ans Grobben
  • Schilderen                                            :  Poul Aalbersberg
  • Spelen met textiel                                :  Corrie van Sprang
  • Vrije expressie                                     :  Joke de Jong en Janet Geertsma

Donderdag             begeleider(s)

  • Beeldhouwen                                       :  José van der Gun & Ton Pouw 
  • Glas in lood                                          :  Jan D'Hous
  • Houtbewerken & timmeren                 :  Jan de Hertog
  • Houtdraaien                                          :  Wim Oldert & Ronel van der Gun
  • Keramiek handvormen                          :  Fred van Hessen
  • Koken internationaal                              :  Doret van Asselt 
  • Tekenen                                                 :  Sander Pouw
  • Van Kraal tot Sieraad                           :  Coosje Rob

Onze sponsoren