Nieuws

Foto's van "Terug in de tijd" in de Synagoge

Op 12, 13 en 14 april was onze expositie "Terug in de tijd" in de Synagoge.

Er was weer veel belangstelling voor het gevarieerde werk van al onze groepen, met op de openingsavond ook lekkere hapjes van onze koks Peter en Paul.

Het was heuk leuk om te zien hoe gevarieerd de leden het thema hadden opgepakt. Sommige groepen hadden een groepsthema over hun jeugd uitgewerkt, terwijl andere veel verder terug in de tijd keken. Ook waren er weer verassingspakjes kunst te koop. Voor 5 euro kreeg je iets waar onze leden een stukje van hun ziel in hadden gelegd. We waren zondagmiddag al vroeg uitverkocht

Foto's van Arend Mesman, Cor de Korte en Michel Gradussen in dit album: Expo Synagoge 2024

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren